Як замовити автобусний квиток?

Нет комментариев

З огляду на розклад руху автобусів на сайті inBus, кожен користувач інтернет ресурсу може придбати необхідну кількість квитків, не виходячи з дому. За допомогою спеціального мобільного додатку забронювати квиток на автобус можна, перебуваючи в будь-якому місті України чи в іншій країні.

Останнім часом все більша кількість компаній-перевізників пропонують можливість купити квиток на автобус в електронному вигляді. Таким чином, не доводиться витрачати час на те, щоб попередньо роздруковувати проїзний документ перед посадкою в транспортний засіб.

Як оформити автобусний квиток в режимі онлайн?

Вивчаючи розклад автобусів, представлений на пошуковій сторінці, потрібно натиснути кнопку «Оформити», щоб перейти до заповнення свого майбутнього квитка.

crazy man with mobile phone.funny expression

В результаті важливо вказати мінімальну кількість інформації про себе:

  • Ім'я та прізвище.

  • Контактний номер телефону.

  • Адресу електронної пошти.

Додатково потрібно поставити галочку біля рядка про те, що користувач попередньо ознайомився з умовами договору публічної оферти та надає свою згоду на обробку персональних даних.

Крім того, перед покупкою квитків на автобус слід обрати необхідну кількість місць: деякі компанії-перевізники надають детальну схему розташування місць в транспорті з можливістю вибору відповідних крісел (біля вікна, ближче до виходу, на проході та інше). Ті місця, що вже зайняті, пофарбовані в темний колір, а вільні – залишаються світлими.

Чи можна повернути автобусний квиток?

Всі дешеві квитки на автобус, куплені на сайті inBus можна буде повернути також в режимі онлайн. Інтернет-портал придумав просту та зручну схему повернення електронних проїзних документів:

  • Потрібно зайти в Особистий кабінет і натиснути в меню «Докладно».

  • Біля певного рейсу слід натиснути кнопку «Анулювати».

  • На електронну пошту користувача автоматично буде відправлено спеціальний лист, де вказана інформація про повернення автобусних квитків.

Після цього з користувачем зв'яжеться менеджер інтернет-порталу inBus, який відповість на всі питання та розповість про порядок повернення грошей. Сума, яку можна повернути після здачі проїзних документів, безпосередньо залежить від того, скільки часу залишилося до відправлення автобусу. Пам'ятайте про те, що чим швидше ви здасте квитки на автобус в режимі онлайн, тим більша сума (від реальної початкової вартості) вам повернеться.

100% -ва сума повертається тільки в тому випадку, якщо здача квитків сталася через 1 годину після покупки на сайті. Надалі сума буде поступово зменшуватись. Якщо здати проїзний документ за 30 хвилин до відправлення транспорту, ви отримуєте тільки 50% від його реальної вартості. У разі зриву рейсу пасажирам відшкодовується повна вартість квитків.

Внимание! Курение вредит вашему здоровью! Не занимайтесь самолечением! Проконсультируйтесь с врачом!
Scroll Up