Повітряна куля в групі для двох - що це?

Нет комментариев

Повітряна куля в групі для двох - що це?

Незабутнє повітряне подорож на великому повітряній кулі відомої чеської компанії «Kubicek balloons» в компанії дорогої людини. Можливість насолодитися дивовижні краєвиди з висоти пташиного польоту. На борту будуть і інші учасники польоту - до 6 осіб.

Як все проходить?

Щасливчикам випаде рідкісна можливість поглянути на приміські панорами і насолодитися прекрасною природою рідної країни. Польоти стартують рано вранці або ввечері в 30 км від межі міста по трасі Київ-Житомир. Маршрут визначається заздалегідь, однак він може бути змінений залежно від сили і напряму вітру. Щасливчики будуть в небі близько години, а потім їх чекає захоплююча церемонія посвячення в повітроплавці. До того ж для любителів романтики на сайті https://loop.com.ua/poleti/polet-na-vozdushnom-share/ можна спробувати політати на повітряній кулі у формі сердця!

Супровід професіонала

Протягом усього польоту повітряним кулею буде керувати досвідчений інструктор-аеронавт. У штаті Київського повітроплавного товариства працюють кваліфіковані профі-тренери, які вчинили сотні успішних польотів. Багато з них є рекордсменами і чемпіонами України!

100% безпека гарантована

Щасливчики будуть літати на перевірених кулях «Kubicek balloons» чеського виробництва, відомих завдяки високій якості своєї продукції. Компанію Щасливчиків складуть інструктор і ще кілька початківців аеронавтів. У групі до 6 осіб.

Трансфер до стартового майданчика входить у вартість

Трансфер від бази до злітного майданчика здійснює спеціальний автомобіль. Щасливчики зможуть легко і комфортно дістатися до місця призначення.

Посвята в піднебесну лицарі

Щасливчики будуть винагороджені за свою сміливість урочистим врученням почесних грамот, келихом ігристого шампанського і офіційним посвятою в аеронавти.

Внимание! Курение вредит вашему здоровью! Не занимайтесь самолечением! Проконсультируйтесь с врачом!
Scroll Up