Підкорення Говерли завзятим мандрівником

Нет комментариев

Підкорення Говерли завзятим мандрівником

Говорячи про подорожі, багато хто випускає з поля зору українську місцевість, але тільки не Ігор Сподін. Саме ця людина сьогодні готова вам показати, що підкорити найвищу вершину Карпат може кожен. На цьому ресурсі https://ngp-ua.info/2021/06/51623 ви дізнаєтеся, як подолати шлях до Говерли, що там можна побачити, і чому саме ви повинні це зробити. Подорож однозначно подарує вам незабутні враження, відомий тревел-блогер готовий дати вам відповідні рекомендації щодо того, що потрібно робити, аби отримати від цього справжнє задоволення. Для того щоб все це розповісти, Сподін Ігор на своєму прикладі показав і довів, що це під силу абсолютно кожному, і така подорож не тільки принесе вам задоволення, вам захочеться підкорювати нові й нові вершини. Найвища гора в Карпатах - це гора Говерла, вона знаходиться на більш ніж 2000 м над рівнем моря, і подейкують, що на саму верхівку може забратися кожен бажаючий!

По дорозі на вершину є можливість милуватися красотами України, зупинятися на відпочинок і насолоджуватися найчистішим гірським повітрям. Мандрівник розповідає, що шляхом до вершини є кілька доріжок, у кожної з них свій рівень складності, тому будь-яка людина зможе підібрати саме ту, яка припаде по силах. Кожна зі стежок позначена своїм кольором, стежка червоного кольору є найскладнішою, вона прокладена через складні підйоми, і краще бути до цього підготовленим. Якщо ви перший раз збираєтеся в гори, обирайте шлях легше, синім кольором позначений шлях середньої складності, і зелений найпростіший.

Незважаючи на те, що Ігор Сподін є відомим марафонцем, і знає, як долати великі дистанції, він все ж обрав зелений шлях, щоб показати, що кожна людина може зробити це незалежно від того, в якому віці знаходиться. Шлях до гори починається від туристичної бази, і тягнеться більше 4 км по схилу. Дистанцію можна подолати за 2 з половиною години, у деяких людей йде на це більше часу через те, що вони зупиняються на відпочинок. Сам Ігор стверджує, що підняття на вершину було не просто його досягненням, але можливість помилуватися прекрасними пейзажами, насолодитися повітрям, відчути на собі гірську прохолоду. На цьому ресурсі ви зможете ознайомитися з докладною інформацією про те, як проходив цей шлях Ігор Сподін, і скористатися його рекомендаціями. Ви точно не пошкодуєте про це рішення ані на мить, щойно дістанетесь до вершини гори.

Внимание! Курение вредит вашему здоровью! Не занимайтесь самолечением! Проконсультируйтесь с врачом!
Scroll Up