Історія Сподіна про життя та спорт

Нет комментариев

Історія Сподіна про життя та спорт

Часом для досягнення своєї мети не вистачає звичайних речей, наприклад, мотивації. Здавалося б, мета є, потрібно просто брати і робити. І саме цієї речі дотримувався сподін ігор юрійович. Ця людина готова вам показати, що в 40 років можна міняти своє життя, що в цьому віці, як і в будь-якому іншому, можна займатися тим, що буде приносити тобі задоволення. Історія цієї людини досить цікава. Усе своє свідоме життя Сподін Ігор присвятив кар'єрі, закінчивши інститут, він почав працювати в банку, продовжив у своєму магазині, займався розвитком свого ресторану. Все це тривало до моменту, поки він не взяв участь разом зі своїм другом в марафоні з бігу. Саме з того моменту він зрозумів, що спорт повинен стати частиною його життя, що це в корені може все змінити, незважаючи на те, що йому було 45 років. Ця людина з легкістю показує, як можна насолоджуватися життям, подорожами, як спорт може все змінити в кращу сторону.

Ігор на своєму youtube каналі розповідає про те, як можна подорожувати по Україні, виклав детальну історію про те, як забирався на вершину Карпат - Говерлу, і де можна чудово провести вихідні в Україні, щоб отримати незабутні емоції і залишити масу хороших вражень. На різних сторінках в соціальних мережах ви зможете знайти дивовижну інформацію не тільки про спорт, але і про життя, тематика різна. Сподін Ігор дає масу рекомендацій і порад з того, як правильно бігати, з чого потрібно починати, як підтягти форму, і залишатися здоровим. До того ж, тут ви знайдете масу цікавої інформації про заняття спортом, ознайомитеся з фільмами і серіалами, пов'язані зі спортом і так далі.

На момент початку заняття бігом, Ігор навіть уявити собі не міг, чим це може скінчитися. На сьогоднішній день ця людина відома на весь світ, бере участь в міжнародних марафонах, і змогла на короткий час досягти приголомшливих результатів. Це не просто мотивує, а наштовхує на думки про те, що якщо ви давно чимось хотіли зайнятися в житті, але ніяк не складається, а ця річ приносить вам справжнє задоволення, то ніколи не пізно. Також люди, які зацікавлені в бігу і підтримці хорошої фізичної форми, завжди знайдуть тут корисні поради та рекомендації, які однозначно допоможуть тримати форму, правильно бігати і правильно харчуватися. Ігор Сподін заохочує кожного притримуватись активного способу життя, кайфувати від життя, отримувати задоволення від подорожей.

Внимание! Курение вредит вашему здоровью! Не занимайтесь самолечением! Проконсультируйтесь с врачом!
Scroll Up